Driver 7b Plug VIG K10-7C300 300mA 7W, not dimmable | 290.0007-02
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 7b Plug VIG K10-7C300 300mA 7W, not dimmable
Length: 60 mm
Width: 40 mm
Height: 65 mm
Constant Voltage/Constant Current: 300mA
Dimmable: NO
Material: Plastic
Wattage: 7 W
Working Voltage: 6-25 V
Output Current: 300 mA