Driver 36u (plug) JNP36WX24V 0-36W, not dimmable | 290.0036-21
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 36u (plug) JNP36WX24V 0-36W, not dimmable
Length: 94 mm
Width: 54 mm
Height: 72 mm
Constant Voltage/Constant Current: 24V
Dimmable: NO
Material: Plastic
Wattage: 0-36 W
Working Voltage: 24 V
Output Current: 1500 mA