Driver 8i IETARON AED08-350ILS 8W, non-dimmable | 290.0008-03
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 8i IETARON AED08-350ILS 8W, non-dimmable
Length: 80 mm
Width: 39 mm
Height: 20 mm
Constant Voltage/Constant Current: 350mA
Dimmable: NO
Material: Plastic
Wattage: 8 W
Working Voltage: 9-24 V
Output Current: 350 mA