Driver 6q Plug YM6W0500PEU 6W 500mA, not dimmable | 290.0006-17
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 6q Plug YM6W0500PEU 6W 500mA, not dimmable
Length: 67 mm
Width: 41 mm
Height: 27 mm
Constant Voltage/Constant Current: 500mA
Dimmable: NO
Material: Plastic
Wattage: 6 W
Working Voltage: 7-14 V
Output Current: 500 mA