Driver 60g JING NENG JNP60WX36V 1.67A 36V, non-dimmable | 290.0060-07
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 60g JING NENG JNP60WX36V 1.67A 36V, non-dimmable
Length: 148 mm
Width: 58 mm
Height: 37 mm
Constant Voltage/Constant Current: 36V
Dimmable: NO
Material: Plastic
Working Voltage: 36 V
Output Current: 1670 mA