Driver 36h ZENYUAN ZY-MNP036GZS0900-A2, 900mA, 25-40V, 36W, not dimmable | 290.0036-08
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 36h ZENYUAN ZY-MNP036GZS0900-A2, 900mA, 25-40V, 36W, not dimmable
Length: 265 mm
Width: 22 mm
Height: 16 mm
Constant Voltage/Constant Current: 800-990mA
Dimmable: NO
Material: Plastic
Wattage: 36 W
Working Voltage: 25-40 V
Output Current: 900 mA