Driver 20m 3AAA HYL-020R0600G150 600mA20, non-dimmable | 290.0020-13
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 20m 3AAA HYL-020R0600G150 600mA20, non-dimmable
Length: 150 mm
Width: 24 mm
Height: 22 mm
Constant Voltage/Constant Current: 600mA
Dimmable: NO
Material: Plastic
Wattage: 12-20 W
Working Voltage: 20-34 V
Output Current: 600 mA