Driver 15g KGP CC15W300 Triac 300mA 15W, dimmable | 290.0015-005
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 15g KGP CC15W300 Triac 300mA 15W, dimmable
Length: 57 mm
Width: 36 mm
Height: 24 mm
Constant Voltage/Constant Current: 300mA
Dimmable: Yes
Dimmable with typ of dimmer: LED dimmer, Trailing edge dimmer
Material: Plastic
Wattage: 15 W
Working Voltage: 36-50 V
Output Current: 300 mA
IP Rating: 20
Protection Class: II
Net Weight: 0,1 kg
Skip product gallery
Inspiration
Driver 60i HUARUI DR-CV-60 60W 1500mA, dimmable