Driver 12sd SD-PNW012301A 300mA 12W, non-dimmable | 290.0012-193
Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Description
Driver 12sd SD-PNW012301A 300mA 12W, non-dimmable
Length: 57 mm
Width: 27 mm
Height: 24 mm
Constant Voltage/Constant Current: 300mA
Dimmable: NO
Material: Plastic
Wattage: 8-12 W
Working Voltage: 24-42 V
Output Current: 300 mA